Hakkımızda

 

2018 yılında kuruluşu gerçekleşen OSELSAN Selüloz ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak tekstil, kağıt, keçe, yapı kimyasalları,nonwoven ve hammaddesi selüloz olan sanayi sektörlerine birinci sınıf hammadde sağlamaktayız. Geniş iletişim ağı ve tecrübeli ekibimiz ile sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz. Ayrıca kozmetik sanayisinde kullanmak üzere taraftan tamamen yerli üretim olan Potasyum Alüminyum Sülfat projesi ile ihtiyaç duyulan sektörlerde daha ucuz ve kaliteli ürün sağlamakta ve üretime ciddi katkılar sağlamaktayız.


Şirket olarak selüloz imalatı ve ticareti alanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Üretim danışmanlığı noktasında akademik ve saha tecrübesi olan tecrübeli ekip desteği vermeketeyiz. Selüloz ithalatı ve pazarlama çalışmaları için iletişim ağı desteği de sağlamaktayız


Neden Biz?

Profesyonel çalışma prensibimizle kurumsal firmalara güven vermekteyiz. Planlama ve devamlılık esasın dayalı çalışma prensibimizle sektöre maddi katkının yanında yeni bakış açıları sağlamaktayız. Şirket olarak sadece hamadde tedarik etmenin yanında ekonomik çözümler de sunmaktayız.


Misyon&Vizyon

Misyon : Sektördeki tecrübemiz ve kurumsal ekip çalışması ile müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sağlayarak selüloz ve kimya sektörüne katkı sağlamak, Türkiye ve Dünya piyasasında lider kuruluşlardan olmaktır.

Vizyon : Tecrübeli ekip çalışması ile güçlü iletişim ağını kullanarak güvenilir, kaliteli ve ekonomik çözümler ile sektörde öncü olmak ve bir dünya markası olmaktır.